امام رضا(ع) سلام من امیررضا امیری نژاد از مدرسه ی جمهوری اسلامی در شانگهای چین هستم .به لطف خداوند توانستم ای وبلاگ را بسازم .و باید از پدر و ماردم و برادرم که مرا برای درست کردن این وبلاگ یاری کردن تشکر کنم و این وبلاگ را به آنها هدیه می دهم. زائری بارانی ام،آقا به دادم میرسی؟ بی پناهم،خسته ام،تنها،به دادم میرسی؟ گر چه آهو نیستم اما پر از دلتنگی ام ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی؟ tag:http://yaamamreza.mihanblog.com 2020-09-18T05:02:18+01:00 mihanblog.com متن زیارت امام رضا(علیه السلام) 2014-07-09T14:44:10+01:00 2014-07-09T14:44:10+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/59 امیررضا امیری نژاد دانكه براى آن بزرگوار زیارات چندى نقل شده و زیارت مشهور آن حضرت زیارتى است كه در كتب معتبر مذكور است و به شیخ جلیل القدر محمّد بن حسن بن ولید كه از مشایخ جناب صدوق است منسوب كرده‏اند و از كتاب«مزار»ابن قولویه معلوم مى‏شود كه از ائمه علیهم السّلام روایت شده و كیفیّت آن موافق كتاب من لا یحضره الفقیه چنان است كه:چون زیارت قبر امام رضا علیه السّلام را در طوس قصد كنى،پیش از آنكه از خانه بیرون روى غسل كن،و وقتى كه غسل مى‏كنى بگو: دانكه براى آن بزرگوار زیارات چندى نقل شده و زیارت مشهور آن حضرت زیارتى است كه در كتب معتبر مذكور است و به شیخ جلیل القدر محمّد بن حسن بن ولید كه از مشایخ جناب صدوق است منسوب كرده‏اند و از كتاب«مزار»ابن قولویه معلوم مى‏شود كه از ائمه علیهم السّلام روایت شده و كیفیّت آن موافق كتاب من لا یحضره الفقیه چنان است كه:چون زیارت قبر امام رضا علیه السّلام را در طوس قصد كنى،پیش از آنكه از خانه بیرون روى غسل كن،و وقتى كه غسل مى‏كنى بگو:
]]>
سلام 2014-05-01T07:34:18+01:00 2014-05-01T07:34:18+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/58 امیررضا امیری نژاد سلام خدمت دوستان خوبید؟ جاتون خالی هفته ی قبل به لطف  دعاهای شما  مشهد بودم جاتون خالی ... سلام خدمت دوستان خوبید؟ 
جاتون خالی هفته ی قبل به لطف  دعاهای شما  مشهد بودم جاتون خالی ...
]]>
وب دوباره با موفقیت راه افتاد 2013-12-11T19:38:22+01:00 2013-12-11T19:38:22+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/57 امیررضا امیری نژاد باسلام وب دوباره راه افتاد ....  دلنوشته از این به بعد هم در همان پست اول قرار می گیرد باسلام وب دوباره راه افتاد .... 
دلنوشته از این به بعد هم در همان پست اول قرار می گیرد
]]>
آداب زیارت امام رضا (علیه السلام) 2013-09-14T03:05:26+01:00 2013-09-14T03:05:26+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/56 امیررضا امیری نژاد

]]>
علامه طباطبایی در مشهدالرضا (علیه السلام) 2013-09-14T03:04:30+01:00 2013-09-14T03:04:30+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/55 امیررضا امیری نژاد علامه می فرمودند: " همه ی امامان علیهم السلام لطف دارند ، اما لطف حضرت رضا علیه السلام محسوس است. " و در نقلی دیگر، بیان می کردند : همه ی امامان معصوم علیهم السلام رئوف هستند، اما رأفت حضرت امام رضا علیه السلام ظاهر است. " و نیز می فرمودند : " انسان هنگامی که وارد حرم رضوی علیه السلام می شود، مشاهده می کند که از در و دیوار حرم آن امام(ع) رأفت می بارد. "  علامه می فرمودند: " همه ی امامان علیهم السلام لطف دارند ، اما لطف حضرت رضا علیه السلام محسوس است. " و در نقلی دیگر، بیان می کردند : همه ی امامان معصوم علیهم السلام رئوف هستند، اما رأفت حضرت امام رضا علیه السلام ظاهر است. "

 

و نیز می فرمودند : " انسان هنگامی که وارد حرم رضوی علیه السلام می شود، مشاهده می کند که از در و دیوار حرم آن امام(ع) رأفت می بارد. "

 


]]>
معرفت به امام رضا (علیه السلام) 2013-09-14T03:03:19+01:00 2013-09-14T03:03:19+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/54 امیررضا امیری نژاد گفتاری دلنشین از آیت‏الله العظمی محمدتقی بهجت(ره) درباره وجود پر برکت امام رضا (علیه السلام) 

گفتاری دلنشین از آیت‏الله العظمی محمدتقی بهجت(ره) درباره وجود پر برکت امام رضا (علیه السلام)

 


]]>
شعر امام رضا 2013-09-14T02:56:35+01:00 2013-09-14T02:56:35+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/53 امیررضا امیری نژاد من ندیدم که کریمی به کرم فکر کندبه چه مقدار به زائر بدهم فکر کند  از شما خواستن عشق استضرر خواهد کردهر که در وقت گدایی به رقم فکر کند بهتر این است که زائر اگر آمد به حرمدو قدم عشق بورزد ، سه قدم فکر کند  به کف صحن ، به گنبد،  به غم گوهرشادزیر این قبه به هستی ، به عدم فکر کند  به دو گلدسته دو تا ساق به دوش گنبدبه رواقی که شده پیش تو خم فکر کندبه چرا سال گذشته دو سه بار و امسال-فقط این بار؟؟!!به این قسمت کم فکر کند  به خودش...نه به کسانی که به من ندیدم که کریمی به کرم فکر کند

به چه مقدار به زائر بدهم فکر کند

 

 

از شما خواستن عشق است

ضرر خواهد کرد

هر که در وقت گدایی به رقم فکر کند

 

بهتر این است که زائر اگر آمد به حرم

دو قدم عشق بورزد ، سه قدم فکر کند

 

 

به کف صحن ، به گنبد،  به غم گوهرشاد

زیر این قبه به هستی ، به عدم فکر کند

 

 

به دو گلدسته دو تا ساق به دوش گنبد

به رواقی که شده پیش تو خم فکر کند

به چرا سال گذشته دو سه بار و امسال-

فقط این بار؟؟!!به این قسمت کم فکر کند

 

 

به خودش...نه به کسانی که به یادش آمد

چون که در آینه کاری حرم فکر کند

 

موقع دست به سینه شدن و عرض سلام

کربلایی شده هرکس به عَلَم فکر کند

 

چون که از باب جواد تو کسی داخل شد

خنده داراست که دیگر به قَسَم فکر کند

 

دیر وقتی ست که تا در حرمت دَم بدهد

جای دَم حضرت عیسی به دو دَم فكر کند

 

بهترین نوع زیارت شده اینکه این بار

هر کسی گریه کند پیش تو ، هم فکر کند

منبع :http://bia-sangar.blogfa.com 

]]>
سبک زندگی در سیره حضرت امام رضا (ع) 2013-09-04T11:16:42+01:00 2013-09-04T11:16:42+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/52 امیررضا امیری نژاد فرازهایی از زندگی حضرت امام رضا(ع) را مرور می کنیم که تصویری از سبک زندگی در سیره رضوی را برای ما ترسیم می کند.دستگیری از نیازمندان انفاق و تأمین نیازهای مادی و دستگیری از نیازمندان جزو اصول مسلم قرآنی و از آیات محکم الهی است. به این معنا که از منظر قرآن کریم، انسان نباید سر در لاک خود فرو برد و فارغ از دغدغه همنوع و همشهری و هم وطن خود باشد. در سیره ائمه اطهار(ع) نیز انفاق و کمک به نیازمندان روشی بسیار معمول و متعارف بود، از این رو همواره فقرا بر سر را

فرازهایی از زندگی حضرت امام رضا(ع) را مرور می کنیم که تصویری از سبک زندگی در سیره رضوی را برای ما ترسیم می کند.

دستگیری از نیازمندان

انفاق و تأمین نیازهای مادی و دستگیری از نیازمندان جزو اصول مسلم قرآنی و از آیات محکم الهی است. به این معنا که از منظر قرآن کریم، انسان نباید سر در لاک خود فرو برد و فارغ از دغدغه همنوع و همشهری و هم وطن خود باشد. در سیره ائمه اطهار(ع) نیز انفاق و کمک به نیازمندان روشی بسیار معمول و متعارف بود، از این رو همواره فقرا بر سر راه آنان می نشستند یا در خانه آنان را می زدند. پیشوایان ما حتی پیش از آن که نیازمندان عرض نیاز کنند، به آنان انفاق می کردند.

شکایت از طلبکار به امام رضا(ع)

نقل شده است شخص محترمی به یکی از بستگان ابورافع، آزاد شده به دست رسول خدا(ص)، بدهی داشت و چون برای پرداخت بدهی در مضیقه و با فشار و اصرار طلبکار روبه رو بود و آبروی خود را در خطر می دید، به امام رضا(ع) متوسل شد و در یکی از روزهای ماه رمضان پس از خواندن نماز صبح در مسجد النبی(ص) به منطقه عریض واقع در نزدیکی مدینه که حضرت در آن جا بودند، رفت.

او هنگامی به عریض رسید که امام(ع) از منزل بیرون آمده بودند و سوار بر مرکب قصد رفتن به جایی داشتند. وی می گوید: همین که چشمم به امام(ع) افتاد شرم و حیا مانع از عرض حاجت شد. اما، امام(ع) در مسیر خود به من که رسیدند، مهربانانه به من نگاه کردند. به این صورت از گرمای نگاه امام(ع) به وجد می آید و پس از عرض سلام و ارادت به امام(ع) عرضه می دارد: فلان فرد از من طلبی دارد و عرصه را بر من تنگ و مرا پیش مردم رسوا کرده است. او نقل می کند در حالی که تصور می کردم با شکایتم آن حضرت دستور دهد که آن فرد دست از سرم بردارد،. به من فرمود: همین جا باش تا برگردم.

نیازمندان بر سر راه امام(ع) می نشستند

این شخص نقل می کند که تا شب همان جا بودم، خواستم برگردم که دیدم حضرت آمدند در حالی که نیازمندان بر سر راه امام(ع) نشسته بودند و حضرت به آنان صدقه می دادند. امام(ع) داخل منزل شدند و سپس بیرون آمدند و مرا فراخواندند و با هم به داخل خانه رفتیم و شروع به صحبت کردیم.

سخن که به پایان رسید امام(ع) فرمودند: گمان نمی کنم افطار کرده باشی؟ عرض کردم: نه، به دستور امام(ع) برای من غذا آوردند و به خدمتکارشان هم دستور دادند با من هم غذا شود. پس از صرف افطاری امام(ع) فرمودند: تشک را بلند کن و هرچه در زیر آن است بردار، من هم تشک را بلند کردم و اشرفی هایی را که در زیر آن بود، برداشتم. سپس به چند نفر از خدمتکارانشان دستور دادند مرا تا خانه ام همراهی کنند. چون به خانه رسیدم دیدم ۲۰ اشرفی بیش از مقدار بدهکاری من است.

سادگی در سبک زندگی

هم چنین شیخ صدوق در روایتی دیگر از ابی عباد، ساده زیستی را روش حضرت امام رضا(ع) در پوشش می شمارد و زندگی حضرت را این گونه توصیف می کند: «در تابستان فرش حضرت رضا(ع) حصیر و بوریا بود و در زمستان روی نمد می نشست و پیراهنی زبر و خشن می پوشید، مگر آن که بخواهد پیش مردم آید که در آن وقت لباس سنگین و بهتر می پوشید.»

ادب معاشرت

در همین کتاب که فصلی از آن به بیان سیره رفتاری و سبک زندگی آن حضرت اختصاص یافته است، از زبان شخصی به نام ابراهیم بن عباس که آن حضرت را ظاهراً بارها زیارت کرده و مدت ها از نزدیک با امام(ع) حشر و نشر داشته است،

گزارشی را از سیره و ادب رفتاری امام رضا(ع) این چنین ارائه می دهد:«هرگز ندیدم حضرت رضا(ع) در سخن گفتن با کسی درشتی کند و هیچ گاه ندیدم سخن کسی را پیش از تمام شدن قطع کند بلکه صبر می کرد تا طرف سخنش تمام شود و بعد اگر لازم می دید سخن می گفت، هرگز درخواست کسی را که قادر به انجام دادن آن بود، رد نفرمود و هرگز نزد کسی پای خود را دراز نمی کرد و در برابر همنشین تکیه نمی داد، هرگز او را ندیدم که از خدمتکاران و کارگزاران خود کسی را بد بگوید یا در پیش چشم کسی آب دهان بیندازد، هرگز ندیدم که هنگام خندیدن قهقهه زند بلکه خنده اش تبسم بود و چون مجلس او از مردم خالی و سفره غذا انداخته می شد، همه خدمتکاران را فرا می خواند و به دور سفره غذا می نشاند. آن حضرت علیه السلام، بسیار کم خواب بود و بیشتر شب را به بیداری سپری می کرد. بسیار روزه می گرفت و سه روز روزه هر ماه از ایشان فوت نمی شد و می فرمود: این روزه مانند روزه گرفتن همه سال است و بسیار پنهانی صدقه می داد و احسان می کرد و بیشتر این کار را شب های تاریک انجام می داد و هر کس گمان می کند که در فضیلت مانند او را دیده است، از او باور نکن.»

پذیرایی از میهمان

در فرهنگ ما این جمله معروف است که «میهمان حبیب خداست» و به این گونه برای میهمان ارج و احترام قائل می شویم. این رفتار و نگرش پسندیده ریشه در آموزه های اسلامی و سنت و سیره امامان معصوم دارد.

شیخ صدوق در کتاب «عیون اخبار الرضا(ع)» از یک میهمانی ویژه گزارشی می دهد که در آن نحوه پذیرایی از میهمان و ادب میهمان داری را بازگو می کند.

احمد بن ابی  نصر از اصحاب برجسته امام رضا(ع) نقل می کند که در ایام حضور آن حضرت در مدینه، روزی حضرت رضا(ع) برایم مرکبی فرستاد که نزد آن حضرت بروم. من نیز سوار بر مرکب شدم و به خدمت حضرت رسیدم و تا پاسی از شب نزد ایشان ماندم. چون امام(ع) خواستند از مجلس برخیزند، به من فرمودند: فکر نمی کنم در این موقع بتوانی به مدینه برگردی. عرض کردم: آری فدایت شوم. فرمودند: امشب را نزد ما بمان و صبح به یاری خدا حرکت کن. عرض کردم: مانعی ندارد همین کار را می کنم فدایت شوم. حضرت خدمتکارشان را صدا زدند و به او فرمودند:«بستر خواب مرا برای او پهن کن و ملحفه مرا که زیر آن می خوابم بر آن بستر بیفکن و بالش مرا هم زیر سر او بگذار.» با خود گفتم:کیست که این اندازه مقام و منزلتی که نصیب من شده، نصیبش شده باشد؟! خداوند نزد حضرت مقامی به من عطا فرموده که به احدی از اصحاب و شیعیان ما عطا نکرده است، مرکب خود را برایم فرستاد تا سوار شوم، فراش خود را گسترد تا در لحاف و رختخواب آن حضرت بخوابم و شب را به روز آورم و هیچ یک از اصحاب ما را نصیبی این چنین نشده است. احمد ادامه می دهد: من نشسته بودم و این خیالات را در دل می گذراندم که ناگهان امام(ع) فرمودند: ای احمد! امیرمومنان علی(ع) وقتی صعصعه بن صوحان مریض بود به عیادت او رفت و صعصعه این را سبب افتخار خود شمرد و بر مردم به آن فخر می کرد، پس تو این کار را نکن و از برای خدا تواضع و کوچکی کن، سپس آن حضرت بر دست خویش تکیه کردند و از جا برخاستند.

منبع:http://simaierahmat.blogfa.com/

]]>
عید فطر مبارک 2013-08-08T17:22:33+01:00 2013-08-08T17:22:33+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/51 امیررضا امیری نژاد عید سعید فطر بر شما عزیزان مبارک باد. عید سعید فطر بر شما عزیزان مبارک باد.]]> ماه رمضان مبارک 2013-07-26T17:46:06+01:00 2013-07-26T17:46:06+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/50 امیررضا امیری نژاد ماه مبارک رمضان 1392خدا را بی نهایت شاکریم که از خزانه ی موهبت و الطاف بی کران خود بر ما منت نهاد تا دگرباره بتوانیم این ماه پر برکت و پر فضیلت را درک نماییم؛ ماهی که خداوند متعال در شأن آن می فرماید: «شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی لناس و بینات من الهدی و الفرقان...» (ماه رمضان (ماهی است) که در آن برای راهنمایی مردم و بیان راه روشن و هدایت و جدا ساختن حق از باطل ، قرآن نازل شده است.) و در ادامه آیه می فرماید: «فمن شهد منکم الشهر فلیصمه...» (پس هر که این ماه را دریابد، باید
ماه مبارک رمضان 1392
خدا را بی نهایت شاکریم که از خزانه ی موهبت و الطاف بی کران خود بر ما منت نهاد تا دگرباره بتوانیم این ماه پر برکت و پر فضیلت را درک نماییم؛ ماهی که خداوند متعال در شأن آن می فرماید: «شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی لناس و بینات من الهدی و الفرقان...» (ماه رمضان (ماهی است) که در آن برای راهنمایی مردم و بیان راه روشن و هدایت و جدا ساختن حق از باطل ، قرآن نازل شده است.) و در ادامه آیه می فرماید: «فمن شهد منکم الشهر فلیصمه...» (پس هر که این ماه را دریابد، باید که در آن روزه بدارد.)
 
]]>
هنوز دلنوشته ها قرار می گیرد 2013-07-07T09:42:53+01:00 2013-07-07T09:42:53+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/49 امیررضا امیری نژاد باسلام وقتتونو نمی گیرم فقط می خواستم در موضوعآیا شما با امام رضا درد و دل دارید ؟ هنوز دلنوشته ها قرار می گیرد.یاعلی باسلام
وقتتونو نمی گیرم فقط می خواستم در موضوعآیا شما با امام رضا درد و دل دارید ؟ هنوز دلنوشته ها قرار می گیرد.
یاعلی
]]>
سفارش‌ امام‌رضا(ع) برای آخرماه شعبان 2013-07-01T18:03:16+01:00 2013-07-01T18:03:16+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/48 امیررضا امیری نژاد امام رضا(ع) همگی را سفارش کرده‌اند که در ماه شعبان بسیار بخوانیم: «اللهم اِن لم یکُن غفرت لنا فی ما مضی من شعبان فاغفر لنا فیما بقی منه» زیرا خدای تعالی در این ماه به احترام ماه رمضان بسیاری را از آتش جهنم آزاد می‌سازد.به گزارش سرویس فرهنگی مشرق، شعبان ماهی است که همگی ما به تقرب جستن به خدا و جلب محبت اهل بیت علیهم السلام سفارش شده ایم. ماهی است که منسوب به حضرت سید انبیاء (صلى الله علیه وآله) است.پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمود: شعبان ماه من است؛ هر که یک روز از ماه مرا روزه بدار امام رضا(ع) همگی را سفارش کرده‌اند که در ماه شعبان بسیار بخوانیم: «اللهم اِن لم یکُن غفرت لنا فی ما مضی من شعبان فاغفر لنا فیما بقی منه» زیرا خدای تعالی در این ماه به احترام ماه رمضان بسیاری را از آتش جهنم آزاد می‌سازد.
به گزارش سرویس فرهنگی مشرق، شعبان ماهی است که همگی ما به تقرب جستن به خدا و جلب محبت اهل بیت علیهم السلام سفارش شده ایم. ماهی است که منسوب به حضرت سید انبیاء (صلى الله علیه وآله) است.

پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمود: شعبان ماه من است؛ هر که یک روز از ماه مرا روزه بدارد بهشت بر او واجب می شود. اما اکنون ماه شعبان در حال سپری شدن است و رو به اتمام دارد. چه کنیم که از فیوضات این ماه بزرگ بی نصیب نمانیم. امام رضا (ع) ما را در این مورد راهنمایی کرده است.

امام رضا (ع) در سفارشی حکیمانه همگی را سفارش کرده اند که در این ماه بسیار بخوانیم: "اللهم اِن لم یکُن غفرت لنا فی ما مضی من شعبان فاغفر لنا فیما بقی منه"زیرا خدای تعالی در این ماه به احترام ماه رمضان بسیاری را از آتش جهنم آزاد می سازد.(۱).

امام رضا (ع) به نقل از رسول اکرم (ص) می فرمایند: رَجَبٌ شَهْرُ اللَّهِ الْأَصَبُّ وَ شَهْرُ شَعْبَانَ تَتَشَعَّبُ فِیهِ الْخَیْرَاتُ وَ فِی أَوَّلِ یَوْمٍ مِنْ شَهْرِ رَمَضَانَ تُغَلُّ الْمَرَدَةُ مِنَ الشَّیَاطِینِ وَ یُغْفَرُ فِی کُلِّ لَیْلَةٍ لِسَبْعِینَ أَلْفاً.؛ ماه رجب ماه خداوند است که رحمت الهی در آن ریزش می‌کند و ماه شعبان ماهی است که در آن خیرات منشعب و پراکنده می‌شود و گسترش می‌یابد؛ و در روز اوّل ماه رمضان شیاطین در غل و زنجیر کشیده می‌شوند و در هر شب ماه مبارک رمضان هفتاد هزار نفر از بندگان گناهکار خدا آمرزیده می‌شوند. (۲)

اما توصیه ویژه امام رضا علیه السلام در باره برخورداری از نعمات و فیوضات روزهای آخر ماه شعبان به اباصلت هروی است وقتی که در آخرین جمعه ماه شعبان، خدمت حضرت امام رضا(علیه السلام) می‌رود. حضرت ابتدا به او می‌فرمایند: اى اباصلت ماه شعبان بیشترش گذشت و این جمعه آخر آن است، پس آنچه از اعمال خیر که در این ماه در انجام آن کوتاهى کرده‏اى در این چند روزى که باقى مانده است تدارک کن، و بر تو باد به انجام آنچه به حال تو مفید است و ترک آنچه براى تو فایده‏اى ندارد و دعا و استغفار و تلاوت قرآن را افزون کن و از گناهان و نافرمانی‌هایت به‏سوى خدا بازگرد و توبه کن، 

تا این ماه خدا به تو رو کرده باشد در حالى که تو با خدایت- عزّوجلّ- اخلاص ورزیده باشى و امانتى بر گردن خود باقى مگذار مگر آنکه آن را ادا کنى و نیز در دلت کینه هیچ مؤمنى نباشد مگر این که آن را از دل بیرون کنى و هیچ گناهى را که مرتکب بوده‏اى وامگذار مگر آنکه آن را رها کرده و از آن دورى گزینى و از خداوند پروا داشته باش و در امور نهان و آشکارت بر او توکّل و اعتماد کن و هر کس بر خدا توکّل کند همانا خداوند او را کافى است، زیرا خداوند کار خود را به انجام می رساند و براى هر چیز اندازه‏اى قرار داده است، و در باقی‏مانده این ماه زیاد این ذکر را بگو: «اللّهم إن لم تکن قد غفرت لنا فی ما مضى من شعبان فاغفر لنا فیما بقی منه». (یعنى: پروردگارا! اگر تاکنون در این ماه ما را نبخشیده‏اى، پس از تو می‌خواهیم که در باقی مانده این ماه ما را ببخشى و بیامرزى). زیرا خداوند تبارک و تعالى در این ماه مردم بسیارى را از آتش آزاد مى‏کند.(۳)

پی نوشتها:

۱. عیون اخبار الرضا، جلد۲، صفحه ۵۱

۲. وسائل الشیعة،جلد۱۰، صفحه ۳۱۵

۳. عیون اخبار الرضا، جلد۲، صفحه ۵۱ 

منبع: قدس
]]>
دلشکسته نوشته برامون: 2013-05-25T14:05:27+01:00 2013-05-25T14:05:27+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/45 امیررضا امیری نژاد اخه دنیا چقدر بی ارزشه که ..........کاش الان حرمت بودم کنار بعض گلوم رو می شکستم تا مجبور شی نگام کنی .ازم بدت میاد قسم میدم به حرمت اسمم که واسه ÷درت دنیا بود نگاهم کن دارم دیونه می شم.  
اخه دنیا چقدر بی ارزشه که ..........
کاش الان حرمت بودم کنار بعض گلوم رو می شکستم تا مجبور شی نگام کنی .
ازم بدت میاد قسم میدم به حرمت اسمم که واسه ÷درت دنیا بود نگاهم کن دارم دیونه می شم.
]]>
ساینا برامون نوشته 2013-05-13T09:18:25+01:00 2013-05-13T09:18:25+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/43 امیررضا امیری نژاد سلام امام عزیز .سلام یا امام رضااا.... یا غریب الغربا می خوام بیام مشهدت میخوام بیام حرمت امام رضا می خوام با مدرسه امسال هم بیام منو بطلب دلم برا صحن وسرات تنگ شده امام رضا خودت خوب میدونی چقدر من واونی كه خودت خوب میشناسیش میخواهیم بیاییم پس مارو بطلب كاری كن خونواده هامون رضایت بدن فردا اخرین مهلتشه.همه برامون دعا كنید سلام امام عزیز .سلام یا امام رضااا.... یا غریب الغربا می خوام بیام مشهدت میخوام بیام حرمت امام رضا می خوام با مدرسه امسال هم بیام منو بطلب دلم برا صحن وسرات تنگ شده امام رضا خودت خوب میدونی چقدر من واونی كه خودت خوب میشناسیش میخواهیم بیاییم پس مارو بطلب كاری كن خونواده هامون رضایت بدن فردا اخرین مهلتشه.همه برامون دعا كنید ]]> چشم انتظار برامون نوشته 2013-05-13T09:17:50+01:00 2013-05-13T09:17:50+01:00 tag:http://yaamamreza.mihanblog.com/post/42 امیررضا امیری نژاد السلام علیک یاامام رضا...یاضامن آهو الان چندباره که صدات میکنم ولی جوابم وندادی اگه من روسیاه حاجت ودرددلمو بهت نگم پس به کی روکنم یاامام رضاحاجتمو بده تاواقعا بدونم صدام وشنیدی به حق مادرت زهرا مریضیهای مادرم وشفابده یا امام رضا نزازبیشترازاین آبروم بره وخجالت زده بشم نزارتحقیربشم کمکم کن ناامیدم نکن.چشم امیدم فقط به توهست. السلام علیک یاامام رضا...یاضامن آهو الان چندباره که صدات میکنم ولی جوابم وندادی اگه من روسیاه حاجت ودرددلمو بهت نگم پس به کی روکنم یاامام رضاحاجتمو بده تاواقعا بدونم صدام وشنیدی به حق مادرت زهرا مریضیهای مادرم وشفابده یا امام رضا نزازبیشترازاین آبروم بره وخجالت زده بشم نزارتحقیربشم کمکم کن ناامیدم نکن.چشم امیدم فقط به توهست. ]]>